Do myjni

a wykorzystywana jako technologia czyszczenia i dezynfekcji, zarówno w domu oraz przemysłowo. Czyszczenie parą znane jest od ponad 150 lat, ale przez większość czasu wykorzystywane było tylko w przemyśle ciężkim, metalurgicznym

Do myjni

W Europie pozostaje niedoceniona na co

Sucha para (para przegrzana), to taka, która ma temperaturę wyższą niż temperatura wrzenia cieczy przy danym ciśnieniu. Od niedawna wykorzystywana jako technologia czyszczenia i dezynfekcji, zarówno w domu oraz przemysłowo.

Czyszczenie parą znane jest od ponad 150 lat, ale przez większość czasu wykorzystywane było tylko w przemyśle ciężkim, metalurgicznym i paliwowym do czyszczenia grubych warstw tłustych osadów. Początki użytkowych urządzeń parowych to rok 1934 i projekt firmy Jenny. Na przestrzeni lat technologia ta stawała się coraz bardziej popularna, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. W Europie pozostaje niedoceniona, na co wpływ ma marketing firm chemicznych budujący przekonanie, że do zachowania czystości potrzebne są środki czyszczącepotrzebny przypis.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą


Ulotki myjni samochodowych

Spis myjni samochodowych znajduje się na różnych stronach internetowych oraz na tablicach ogłoszeń znajdujących się w różnych częściach miast i miejscowości. Taki wykaz zwykle zawiera informacje o podstawowych usług świadczonych przez myjnie oraz ich cennik. Wszystko to sprawia, że mogą one znajdować nowych klientów i odpowiadać na przedstawiane przez nich życzenia. Oczywiście nie brakuje również dobrze przygotowanych reklam konkretnych myjni samochodowych, które chcą poszerzyć świadczonych przez nie usług lub zyskać zupełnie nowych klientów. Są w nich zatrudnieni również pracownicy odpowiedzialni za roznoszenie odpowiednich ulotek i docieranie do osób często przebywających w mieście, które posiadają różnego rodzaju samochody.


Czyszczenie_parą Zastosowanieedytuj

Zaletą tej technologii jest fakt, że podczas jednego procesu następuje zarówno czyszczenie powierzchni, odkażanie, a także usuwanie wszelkich zapachów. Zakończeniem całego procesu jest podciśnieniowe zebranie resztek brudu i zabitych mikroorganizmów do specjalnej komory urządzenia czyszczącego.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą