Myjnie dla samochodów

częstego czyszczenia karoserii, ponieważ w czasie jazdy samochód może się łatwo zabrudzić, na przykład kurzem, błotem czy odchodami ptaków. Utrzymanie samochodu w czystości dzisiaj nie powinno już sprawiać w zasadzie żadnych probl

Myjnie dla samochodów

Z jakiego powodu w myjni można dokładnie umyć auto?

Właściciele samochodów zazwyczaj chcą, żeby ich auto prezentowało się możliwie jak najbardziej atrakcyjnie, co oznacza konieczność częstego czyszczenia karoserii, ponieważ w czasie jazdy samochód może się łatwo zabrudzić, na przykład kurzem, błotem czy odchodami ptaków. Utrzymanie samochodu w czystości dzisiaj nie powinno już sprawiać w zasadzie żadnych problemów, ponieważ do dyspozycji mamy nowoczesne myjnie samochodowe. Jakie są ich największe zalety? Myjnie dysponują naprawdę zaawansowanym sprzętem, który ułatwia całą procedurę. Takim sprzętem umycie samochodu jest o wiele łatwiejsze i przede wszystkim ? szybsze. Można też zdecydować się na skorzystanie z myjni bezdotykowych.


Dlaczego myjnia bezdotykowa jest tak popularna?

Myjnie samochodowe wyróżnia naprawdę bardzo duża popularność. To zresztą całkowicie naturalne, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że utrzymanie czystości samochodu wcale nie jest takie łatwe. Bardzo powszechne są . Dlaczego? Na czym tak właściwie polega ich praca? W myjni bezdotykowej mamy do dyspozycji nowoczesne i przede wszystkim niezwykle funkcjonalne maszyny, które szybko umyją auto, nawet jeśli na karoserii widoczne są naprawdę trudne do usunięcia plamy. Takie myjnie nie wymagają od właścicieli żadnej pracy, co jest jednym z ich największych atutów. Poza tym, czyszczenie nie trwa długo, a oszczędność czasu jest dla większości z nas priorytetem, więc zazwyczaj z chęcią korzystamy z podobnych rozwiązań.


Dla porównania popularnie stosowane myjki wodne

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych.

Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer. Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu. Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia. Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą